התוכנה המתקדמת למשרד עו"ד
58 ש"ח לחודש כל המודולים.
כל המאפיינים. כל התוכנה.
 
ניהול תיקי לקוחות ומסמכים משפטיים
יומן הופעות משותף ומסונכרן
ניהול פיננסי, חיובי לקוחות, מעקב גבייה והנהלת חשבונות
תקשורת ישירה למערכת נט המשפט והוצאה לפועל
 


תוכנת ליגל, הינה תוכנה אשר תוכננה במיוחד עבור משרד עורכי דין.
תוכנת ליגל, נותנת פתרון לכל הצרכים הייחודיים הדרושים מעורך דין על מנת לנהל את משרדו באופן ריווחי. תוכנת ליגל, נותנת פתרון לשיתוף מידע בין עובדי המשרד כמו גם ניהול הרשאות ומידור בתיקים בהם נדרש.
 

לקוחות ליגל עוקבים ביעילות אחר החיובים במשרד. בעזרת תוכנת ליגל תוכל לעקוב אחר רישומי שעות, להגיש דרישות תשלום מסכמות ללקוחותיך או להגיש חשבונות עסקה. תוכנת ליגל מאפשרת ניהול מלא של הנהלת חשבונות, כולל הפקת חשבוניות, קבלות, קבלות עבור שיקים דחויים, ניהול קופת פקדונות בתיקי לקוחות, מעקב הפקדות לבנקים ומעקב הוצאות משרדיות או הוצאות בגין פעולות עבור לקוחות. כל מערכת הנהלת החשבונות תוכננה במיוחד עבור הניהול הדרוש במשרדי עורכי דין.

עבודה דיגיטלית על מסמכים משפטיים. תיוק מסמכים בתיק לקוח בליגל. החתמה דיגטלית על טפסים ומסמכים משפטיים באופן מקוון. עם ליגל תוכל לשלוח מסמכים ללקוחות או לעמיתים להחתמה דיגטלית. המסמך החתום יתוייק ישירות לתיק הלקוח. בעזרת עורך PDF מובנה, ליגל מאפשרת לך לפצל עמודים, למזג מסמכים מכל סוג, להוסיף שדות למילוי ולכווץ מסמכי PDF. עם ליגל תוכל לחתום על מסמכים ולהכין מסמכים חתומים להגשה בנט המשפט. ליגל מכילה מודול "הכר את הלקוח" המתאים לרגולציה ותשלח למילוי והחתמה את המסמכים הדרושים. ליגל מכילה פתרון לניהול תיק, הכנת בקשות עם מספחים ומסמכים משפטיים כולל התראות לפי דרישות סדר הדין.

בעזרת הכרטיס החכם, תוכנת ליגל תדאג לייבא את כל ההחלטות בתיקים המנוהלים בבית המשפט, ישירות לתיק הלקוח המנוהל בתוכנת ליגל. תוכנת ליגל תאתר ותייבא כתבי טענות, החלטות, פרוטוקלים ובקשות של הצדדים ישירות לתיק הלקוח בתוכנת ליגל במחשב שלך. בנוסף, תוכנת ליגל תייצר משימות עבור פעולות חובה בתיק בית המשפט. תוכנת ליגל מאפשרת לך לעיין בכתבי טענות, החלטות, פרוטקולים ובקשות ללא צורך בגלישה לאתר נט המשפט.

תוכנת ליגל מכילה ממשק לניהול תיקי הוצאה לפועל. הממשק מאפשר קבלת מידע לגבי חייבים, דף חשבון, קרנות, החלטות, הליכים ופרוטוקלים ישירות ממחשבי הוצאה לפועל. תוכנת ליגל גם מאפשרת הפקת עיקולי צד ג' לגורמים במדיה מגנטית ישירות מתיק הלקוח בתכונת ליגל. כל זאת בעזרת הקמה של תקשורת ממוחשבת בין מחשבי הוצאה לפעול לבין עורך הדין במשרד. בנוסף, תוכנת ליגל מאפשרת הפקת כל הטפסים הדרושים לביצוע הליכים בתיקי חייבים או זוכים. תוכנת ליגל מחוברת ישירות למערכת "כלים שלובים". בעזרת מערכת "כלים שלובים", תוכל לפתוח תיקים בהוצאה לפועל ישירות מתוכנת ליגל. תוכל לסגור תיקים, להגיש עוד יותר מ-30 בקשות הקשורות לתיקי הוצאה לפועל, ישירות למערכת "כלים שלובים". תוכנת ליגל תדאג לעדכן אותך כל הזמן בעדכונים החשובים: החלטות, פרוטוקולים, תשלומי חייב, פתיחת וסגירת הליכים ועוד. עכשיו גם בעזרת האפליקצייה לטלפונים חכמים.
                 
שיתופי פעולה וממשקים חיצוניים של תוכנת ליגל:
מסדית פתרונות תוכנה Z-Credit
 
 
למצטרפים לשירות ענן ליגל: אפשרות לעבודה מכל מקום בו מותקנת תוכנת ליגל בעזרת עבודה בענן הכוללת גישה למסמכים מכל מקום עם חיבור אינטרנט זמין. קבל חבילת אחסון מסמכים, ראשונית, בענן מתנה.
סליקת כרטיסי אשראי ישירות מתוך חשבונית של תוכנת ליגל. חתימה אלקטרונית לחשבונית ללא עלות נוספת.
 
חיבור לתקשורת "כלים שלובים" במחיר המשתלם ביותר ללקוחות ליגל - חודשיים מתנה למצטרפים לתקשורת.
 
שנה מתנה לשירות  Net Sync. האפליקצייה היחידה אשר מוודאת, שהיומן שלך זהה ליומן של נט המשפט. המערכת שתסנכרן עבורך את כל השינויים במועדי הדיון של התיקים שלך, המתנהלים בבית המשפט
 
 
 
הצהרת פרטיות
תוכנת ליגל - התוכנה המתקדמת לניהול משרדי עורכי דין - פשוט לנסות!
קיבוץ החותרים, חוף הכרמל מיקוד 30870
טלפון:  04-8571476
פקס:   04-8580078
מייל:   
info@masadit.com

מסדית תוכנות בע"מ